title

Hakkımızda

 

Fonri, nesnelerin interneti (IoT) alanında çözümler üretmek üzere 2007 yılında kurulan, kısa sürede hayata geçirdiği başarılı projelerle ‘IoT Servis Sağlayıcısı’ olma yolunda önemli adımlar atarak sektörün en önemli temsilcilerinden biri olan Ankaref’in iştirakidir.Güçlü yazılım ekibimiz sayesinde, tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunmayı hedefliyoruz. 

 

Pazar araştırmalarıyla birleştirilen bu yazılım gücü, akıllı yaşam çözümleri portföyümüzü geliştirirken, tüketicilerin yaşamlarını daha sürdürülebilir, verimli, konforlu ve güvenli hale getirme vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

 

Tek bir uygulama üzerinden kolayca kontrol edilebilen ürünlerimiz, tüketicilere pratiklik ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ev ortamlarından iş yerlerine, otellere, restoranlara, sağlık tesislerine ve hatta tiny house'lar gibi özel alanlara kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sunan akıllı çözümlerimiz, yaşam alanlarınızı daha işlevsel hale getirirken aynı zamanda size teknolojiyle entegre bir yaşam tarzı sunmaktadır.

 

Fonri olarak, sürekli olarak gelişen teknoloji ve tüketici ihtiyaçlarına uyum sağlayarak, geleceğin akıllı yaşamını şekillendirmeye kararlıyız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR